poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Adaś Drozdowski -nasz rowerowy mistrz!

Nasi uczniowie mają wiele talentów. Udowadniają to niezmiennie, biorąc udział w różnych konkursach, projektach i działaniach organizowanych na zarówno na szczeblu szkolnym, jak i krajowym. Jednym z uczniów, któremu należą się szczególne brawa jest Adaś Drozdowski. Nieprzerwanie, od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w zawodach rowerowych. Jego liczne sukcesy sportowe pokazują, jak ważna jest samodyscyplina, konsekwencja i systematyczne treningi. Adaś bardzo ciężko pracuje, co połączone z talentem – daje spektakularne efekty.  Jego ostatnie sukcesy to: I miejsce Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich, wygranie klasyfikacji generalnej Ligii Wałbrzyskiej, 3 miejsce w wyścigu Górale Na Start w Pucharze Polski, I miejsce w wyścigach w Lidze Dolnośląskiej. To tylko jedne z wielu osiągnięć, którymi może się poszczycić młody zawodnik. Serdecznie gratulujemy Adasiowi i jego rodzicom wyników i życzymy dalszych sukcesów.