poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU „ PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ”

Nasza szkoła włączyła się w akcję zbiórki monet dla chorej na SMA – Marysi Drożdżyńskiej z Brenna. Mimo bardzo wielu akcji przeprowadzonych na rzecz dziecka, nie udało się zebrać wymaganej kwoty na jej leczenie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Puszka znajduje się u opiekuna wolontariatu w sali 101. Raz dziennie przedstawiciele samorządu uczniowskiego przejdą po klasach i dokonają zbiórki monet . Osoby , które chcą wesprzeć dodatkowo akcję mogą  to zrobić:

– www.siepomaga.pl/maria

– przelewem tradycyjnym: Fundacja Siepomaga numer konta:  09 2490 1028 3587 1000 0011 7085   

tytułem: Darowizna Maria Drożdzyńska

– wysyłając sms o treści 0117085 na numer 72365

Ponadto przypominamy ,że trwa całoroczna akcja zbiórki plastikowych nakrętek

                                                                                                                          Serdecznie zapraszamy