poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Apel Wzorowego Ucznia 2023/2024

22 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej miała miejsce bardzo ważna uroczystość. Uczniowie, którzy na koniec pierwszego semestru uzyskali średnią ocen 4,75 oraz przynajmniej bardzo dobre zachowanie otrzymali Listy Gratulacyjne. Wydarzenie uświetniły występy artystyczne naszych uczniów, przygotowanych pod okiem pani Anety Wasiluk i Beaty Janowskiej. Za organizację całości odpowiedzialne były klasy czwarte, które doskonale wypełniły swoje zadanie. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele z dumą patrzyli na swoich podopiecznych otrzymujących nagrodę, za swoją ciężką pracę. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Mamy nadzieję, że na koniec roku szkolnego grono nagrodzonych jeszcze się powiększy.