Apel „Wzorowy Uczeń”

Dnia 21 lutego w naszej szkole odbył się apel „Wzorowy Uczeń”. Najzdolniejszym reprezentantom klas IV- VIII, w obecności rodziców, wręczono Listy Gratulacyjne.
Podczas gali można też było obejrzeć i wysłuchać występy uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczął Tercet DoRoMa, który tworzą drugoklasiści Dominika Szerszanowicz, Roaksana Malecka i Marcel Borecki, piosenką Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”.  Na szkolnej scenie podziwiać można było układ taneczny do piosenki „Swish, swish” w wykonaniu najmłodszej grupy Koła Teatralnego, który został przygotowany pod okiem pani Anety Wasiluk. Miał również miejsce popis młodego gitarzysty, ucznia klasy piątej- Jakuba Lasoty, który wykonał Etiudę Tatiany Stachak. Umiejętności taneczne zaprezentowała także Alicja Klemka, która przygotowała własną choreografię tańca współczesnego.

Podczas gali nie brakowało również dedykacji. Pierwszą z nich była piosenka „Anyone I want to be” w wykonaniu zespołu wokalnego prowadzonego przez panią Beatę Janowską przy świetnym akompaniamencie na perkusji Aleksandra Witkowicza, która kierowana była do wszystkich nagrodzonych w tym dniu uczniów. Piosenka „Promise me” wykonana przez Weronikę Woźniak, uczennicę klasy szóstej, dedykowana była wszystkim nauczycielom. Ostatnim utworem dedykowanym rodzicom w podziękowaniu za wsparcie był  „Zakazany owoc”, który wykonał zespół w składzie Weronika Woźniak – wokal, Emilia Pyziak – flet poprzeczny i wokal, Aleksander Witkowicz – perkusja, pani Beata Janowska – fortepian i aranżacja.

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich rodzicom.

 

Uroczystość przygotowały: pani Beata Janowska i pani Agnieszka Kogut, dekoracje wykonali – pani Iwona Kubicka i pan Wojciech Zawicki.