BAL KARNAWAŁOWY 2024

1 lutego odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. To magiczne wydarzenie przyniosło dzieciom wiele radości, śmiechu i niezapomnianych chwil. Bawiliśmy się wyśmienicie podczas tańców, konkursów i zabaw, które były przygotowane z myślą o naszych najmłodszych uczestnikach. Dzieci przyszły ubrane w niezwykłe kostiumy, które w pełni oddały klimat karnawałowej atmosfery. Były wśród nas księżniczki, piraci, superbohaterowie i wiele innych fantastycznych postaci. Cała sala była ożywiona kolorami, muzyką i uśmiechami maluchów, które śmiały się, tańczyły i cieszyły się każdą chwilą. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy włączyli się w przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Wasze zaangażowanie sprawiło, że nasze dzieci mogły przeżyć niezapomniane chwile radości i zabawy.

Dziękujemy także Pani Paulinie Wolanin za zaangażowanie i trud włożony w organizację Balu Karnawałowego. 

Mamy nadzieję, że każde dziecko zabrało ze sobą do domu pełno wspaniałych wspomnień. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne takie niezwykłe wydarzenie.

Wychowawcy klas 1-3.