Bal Karnawałowy Klas I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Lubiana również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dnia 7 lutego 2023r. na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, żaby, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy i żołnierzy …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom. Bal zorganizowali wychowawcy klas I-III. Kolejny bal karnawałowy już za rok!