„Baśniowa rodzina w obiektywie”

W październiku odbyły się szkolne eliminacje do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Baśniowa rodzina w obiektywie”. Cele konkursu to: popularyzacja literatury dziecięcej, propagowanie idei czytania wśród dzieci i młodzieży, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego z rodziną. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu zdjęcia przedstawiającego członków swojej rodziny w wybranej scenie i strojach z dowolnej baśni literackiej lub legendy. Wyzwanie podjęła Maja Siemion wraz z rodzicami. Uczennica klasy 1 wcieliła się w postać Czerwonego Kapturka. Na zdjęciach widnieje też wilk. Kto wcielił się w jego rolę? Niech pozostanie to tajemnicą 🙂 Gratulujemy serdecznie Mai i jej rodzinie. Zdjęcie finałowe wysłaliśmy do organizatora i trzymamy kciuki. Pozostałe zdjęcia stworzyły piękną dekorację w bibliotece szkolnej. Szkolnym koordynatorem konkursu jest Barbara Tuczyńska.