„Coś miłego dla każdego” – międzyszkolny projekt zimowo – świąteczny

#LaboratoriaPrzyszłości

12 grudnia klasa 8b przygotowała świąteczne babeczki w ramach udziału w międzyszkolnym projekcie zimowo – świątecznym „Coś miłego dla każdego” zapoczątkowanego przez Szkołę Podstawową im. Bohaterów Westerplatte z Chobieni, od której otrzymaliśmy miłą niespodziankę  w postaci własnoręcznie zrobionych pierniczków. Nasze świąteczne babeczki powędrowały do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie do klasy 8a, którą jednocześnie zaprosiliśmy do udziału w tym projekcie. Projekt, którego koordynatorem jest pani Izabela Tetera, polega na przygotowaniu miłej niespodzianki dla innej klasy lub dla klasy z zaprzyjaźnionej szkoły. Babeczki przekazaliśmy również klasie 7b ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Chobieni, której również chcieliśmy zrobić miłą niespodziankę.

Do przygotowania babeczek niespodzianek wykorzystaliśmy pracownię i sprzęt kulinarny zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.