Dziękujemy za współpracę :) Mamy nadzieję, że w przyszłości też będziemy mogli uczestniczyć w tak ciekawych projektach.

ZGZM: mali eksperci tłumaczą!

Jeżeli chodzi o gospodarowanie odpadami komunalnymi, ogromne znaczenie mają dla nas sprawdzone informacje. ?? Dlatego właśnie postanowiliśmy zebrać nasz najlepszy zespół badawczy ?‍??‍? i podsumować wszystko, co wiemy o prawidłowych zasadach selektywnego zbierania oraz recyklingu odpadów. ♻️ Tak powstał poradnik pt. "ZGZM: mali eksperci tłumaczą”. ? Sprawdź swoją wiedzę razem z nimi ? i zobacz jak wielkie znaczenie ma kształtowanie prawidłowych ekologicznych postaw. ☺️➡️ Wielkie podziękowania ? dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej i Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Cudowne miejsca i jeszcze fajniejsi uczniowie! A grono pedagogiczne ma ogromną recyklingową moc! ?? Dziękujemy!!! ??????

Opublikowany przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego Środa, 16 października 2019