Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej 2023

W dniu 30 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gościliśmy dzieci sześcioletnie oraz ich rodziców. Pani wicedyrektor Agnieszka Greczyńska – Witkowicz przywitała przyszłych pierwszoklasistów a następnie uczniowie klas trzecich oprowadzili gości po szkole. Trzecioklasiści przygotowali podchody, w trakcie których przedszkolaki rozwiązywały zagadki i zwiedzały szkołę. Dzieci odwiedziły m.in. bibliotekę szkolną, salę gimnastyczną, stołówkę oraz poznały klasy w których rozpoczną naukę we wrześniu. Przyszli uczniowie byli bardzo zaciekawieni i z dużym zaangażowaniem wykonywali różnorodne zadania. Na koniec wykonali kolorowe zakładki do książek i zrobili pamiątkowe zdjęcie. Mamy nadzieję, że wszystkim gościom podobało się w naszej szkole. Do zobaczenia we wrześniu!