poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Dzień Pluszowego Misia coraz bliżej!

Z okazji zbliżającego się święta sympatycznego pluszaka biblioteka szkolna zorganizowała powiatowy konkurs plastyczno-literacki „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Na etap szkolny konkursu wpłynęło bardzo dużo prac, zwłaszcza z klas młodszych. Jury w składzie: pani dyrektor Mariola Tuż, pani Aleksandra Szatarow oraz przedstawiciel SU- Filip Malinowski miało ciezki orzech do zagryzienia. Po długich obradach komisja wyłoniła po 5 najlepszych prac z każdego poziomu edukacyjnego, które będą walczyły w etapie powiatowym. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom etapu szkolnego nastąpiło 20 listopada. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Nadesłane prace były bardzo ciekawe i komisja konkursowa miała nie lada kłopot z wyłonieniem tych najlepszych. Dziękujemy za zaangażowanie. Laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie. A podsumowanie etapu powiatowego już w poniedziałek 25 listopada.