Europejski Tydzień Języków 2023

Europejski Tydzień Języków wpisał się na stałe do Kalendarza imprez naszej szkoły. W dniach 3-6 października 2023r. uczniowie mieli kolejną okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat wylosowanego kraju. W tym roku hasłem przewodnim były ”Międzynarodowe Targi Podróżnicze”. Klasy IV-VIII prezentowały najczęściej wybierane przez Polaków destynacje wakacyjne w formie prezentacji multimedialnej oraz stoiska targowego. Wszystkie klasy bardzo zaangażowały się w przygotowania, była to uczta wizualna, a czasem również kulinarna. Uczniowie klas I-III również prezentowały wylosowane przez siebie największe kraje europejskie. Mieliśmy okazję posłuchać piosenek, poznać podstawowe zwroty w prezentowanych krajach oraz zobaczyć tradycyjne stroje.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, rodzicom za pomoc w przygotowaniach, a Radzie Rodziców za słodki poczęstunek.

Nauczyciele języków obcych.