FINAŁ TURNIEJU PIŁKI RĘCZEJ CHŁOPCÓW KLAS 4 – 6 – POWIAT

Pierwsze miejsce i awans do finału powiatowego wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II. na turnieju piłki ręcznej chłopców klas 4-6 w Białołęce. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i pokonali wszystkich swoich rywali co zapewniło im awans do kolejnego etapu rozgrywek, który odbył się 12.03.2024r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie. Po wygranym meczu z SP10, ulegając gospodarzowi, ostatecznie zajęliśmy II miejsce w powiecie głogowskim. To bardzo dobry wynik za co należą się gratulacje dla naszych młodych szczypiornistów.
Nasza drużyna w składzie:
Filip Kowalski
Kacper Uciechowski
Mikołaj Szczypiorowski
Franciszek Sawka
Filip Marcinkowski
Marcel Piekarski
Wojciech Wolniak
Jan Szablicz
Franciszek Szablicz
Fabian Malinowski
Armin Łazarz
Hubert Paryż

Opiekun drużyny: Wiktor Sawka