I TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

2 miejsce wywalczyli chłopcy Naszej Szkoły z klas 5 i młodszych w I turnieju piłki ręcznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Białołęce. Franciszek Szablicz został wybrany przez sędziów najlepszym zawodnikiem w drużynie, a Franciszek Sawka najlepszym zawodnikiem całego turnieju rzucając 16 bramek dla drużyny. Bardzo dobrze spisał się w bramce Kacper Uciechowski, dzięki jego skutecznym interwencjom drużyna czuła się pewniej zarówno w ataku jak i obronie.
To pierwsze rozgrywki chłopców w tej kategorii wiekowej, wiec brawa za walkę należą się podwójnie.
Skład naszego zespołu:
Kacper Uciechowski
Franciszek Sawka
Franciszek Szablicz
Szymon Nawrot
Kacper Knihnicki
Grzegorz Dyba
Borys Buczek
Mateusz Szpatowicz
Julian Domański
Łukasz Siemańczyk.

Drużyny:
S.P. Jaczów
S.P. Białołęka
S.P. Jerzmanowa
S.P. Aslan w Głogowie
S.P. 10 w Głogowie
S.P.12 w Głogowie
Zespół Szkolno-przedszkolny w Radwanicach.

Kolejne zmagania przed nami już w nowym roku 9.01.2024 rozegramy turniej w SP.12 w Głogowie.