niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni
niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Wróciliśmy do tradycji szkolnych i rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023 mszą świętą, po której udaliśmy się do szkoły na uroczysty apel. Podczas inauguracji pani dyrektor Mariola Tuz przywitała wszystkich przybyłych na tą uroczystość. Następnie wójt Gminy Jerzmanowa Lesław Golba wraz z panią dyrektor Mariolą Tuz złożyli gratulacje nauczycielom, którzy uzyskali kolejne stopnie awansu. Gratulacje otrzymali również nauczyciele, którzy w tym roku obchodzili swoje jubileusze. Przypomnieliśmy i uczciliśmy minutą ciszy tragiczne wydarzenia z przed 83 lat, czyli wybuch II wojny światowej. Przywitaliśmy również drobnymi upominkami i gromkimi brawami uczniów rozpoczynających swoją przygodę z edukacją w naszej szkole – pierwszoklasistów. W naszym szkolnym gronie powitaliśmy również nowoprzybyłych uczniów z innych oddziałów klasowych.  Rok szkolny 2022/2023 czas zacząć, życzymy wszystkim owocnej nauki i pracy. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.