poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Jesienne nowości w bibliotece szkolnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej

Jesienne podmuchy wiatru przywiały bo biblioteki szkolnej nowości czytelnicze – tak wyczekiwane przez uczniów 🙂 Szczególnie zadowoleni są wielbiciele kociej sagi E. Hunter – mamy dalsze losy kocich plemion oraz całkiem nowe przygody czworonożnych bohaterów. Młodsi miłośnicy książek czekali na Kapitana Majtasa oraz nowe części Dog Mana. W szkolnej bibliotece każdy znajdzie coś dla siebie – może to być kultowa seria sf Diuna czy Gra o tron. Mamy także coś dla romantyczek oraz wyciskacze łez na długie jesienne wieczory. 

Dla nauczycieli także coś się znajdzie. Dzięki graficznym kartom pracy nauka stanie się czystą przyjemnością.

Zapraszamy do korzystania z księgozbioru naszej biblioteki.