KOLEJNA AKCJA SZKOLNEGO WOLONTARIATU ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

W maju w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej szkolny wolontariat „Podaj Pomocną Dłoń” zorganizował kolejną akcję. Tym razem dla seniorów z Domu Opieki Społecznej „ Magnolia” w Głogowie. Akcja pod nazwą „Pyszna herbatka dla Babci i Dziadka” polegała na zbiórce herbat i ziółek dla pensjonariuszy Domu Opieki i miała na celu umilenie im wspólnych wieczorów przy herbatce. 

Zebraliśmy 255 opakowań herbatek i ziółek oraz 1 kawę.  

Ze względu na dużą ilość darów postanowiliśmy podzielić je pomiędzy Domem Opieki Społecznej Magnolia w Głogowie a filią Domu Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Głogowie.  

W załączeniu protokół z akcji wraz z potwierdzeniem odbioru darów. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, którzy angażują się w akcje szkolnego wolontariatu – ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ oraz zachęcam tych Uczniów i ich Rodziców, którzy jeszcze nie włączyli się w akcje wolontariatu . 

Organizatorem akcji była szkolna pedagog – Edyta Warowna