Konkurs Merry Christmas rozstrzygnięty

W dniach od 16 do 19 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs Merry Christmas. W konkursie wzięło udział 69 osób z klas 4-8. Celem Konkursu było zapamiętanie i przedstawienie słownictwa związanego ze Świętami Bożego Narodzenia oraz promowanie i rozwijanie samodzielności w nauce, wykorzystując skuteczne metody pamięciowe i pracując zgodnie z własnym stylem uczenia się. Zadaniem konkursowym uczestników było bezbłędne napisanie jak największej liczby słów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy uczestnicy świetnie wywiązali się ze swojego zadania, co daje nam powód do szczególnej dumy.

Mistrzem Słownictwa Świątecznego okazała się uczennica klasy 5b, Sophie Patyk, która bardzo wysoko ustawiła poprzeczkę przedstawiając aż 137 słów.

Na poziomie poszczególnych klas laureatami zostali:

 

Klasy 4

I miejsce Mateusz Kuczyński

II miejsce Paweł Tuczyński

III miejsce Bartosz Bęben

 

Klasy 5

I miejsce Sophie Patyk

II miejsce Maja Kapkowicz

III miejsce Katarzyna Pawłowska

 

Klasy 6

I miejsce Michał Walas

II miejsce Patrycja Dziuba

III miejsce Hanna Sawka

 

Klasy 7

I miejsce Mikołaj Patyk

II miejsce Martyna Książek

III miejsce Jan Niedośpiał

 

Klasy 8

I miejsce Klaudia Karwacka

II miejsce Jakub Bęben

III miejsce Agata Polak.

 

Laureaci zostali nagrodzeni grami i pomocami językowymi oraz ocenami celującymi z języka angielskiego. Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wspaniałych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody.

Konkurs przygotowały i zorganizowały nauczycielki języka angielskiego: Pani Ewa Kaczor (koordynator), Pani Agnieszka Greczyńska-Witkowicz, Pani Anna Paryż i Pani Natalia Pracz.