Konkurs „Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych”

Konkurs „Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych” o tematyce leśnej zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Las to jeden z tematów wdzięcznych dla dzieci. Jak zawsze i tym razem w Wojewódzkim Konkursie „Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych” wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły.

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra ogłosił wyniki. Konkurs miał na celu poznanie i zaprezentowanie różnorodności biologicznej lasów poprzez wykonanie wspólnego rysunku – dziecka i osoby dorosłej – na tej samej kartce, dzieląc ją na pół tak, aby praca tworzyła całość. Zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatora- wpłynęło 1095 prac konkursowych ze 125 szkół województwa dolnośląskiego.

Komisja oceniała: kreatywność, efekt współpracy osoby dorosłej i dziecka, estetyka oraz wartość merytoryczna i artystyczną pracy plastycznej.

Miło nam poinformować, bo w trójce laureatów znalazła się nasza uczennica, Zuzanna Popenda z klasy 1b, która zajęła  II  miejsce. Z mamą Anną wykonała pracę „Leśna Jerzmanka”.Gratulujemy!

https://wcag3.dzpk.pl/index.php/konkursy-imprezy

Uczniom, którzy oddali pracę, również gratulujemy. W etapie szkolnym, komisja w składzie: panie 1) Iwona Kubicka 2) Ewa Kaczor 3) Aneta Wasiluk; wyróżniła prace:

1) Zuzanna Popenda, kl.1b

2) Szymon Nawrot, kl.3a

3) Aleksandra Czyż, kl. 2a

4) Jan Przybyła, kl. 1b

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział, dziękujemy i życzymy dalszej aktywności. W najbliższym czasie przekażemy dyplomy. Rodzicom
i najbliższym, dziękujemy za wsparcie i pomoc.