niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni
niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni

Konkursy w naszej szkole…

Nie od dziś wiadomo, że nasi uczniowie mają różnorodne talenty. Pokazują je, biorąc udział w konkursach. Mateusz Kaczor zajął III miejsce w konkursie #odłączeni organizowanego w ramach kampanii „Odłącz się” w kategorii filmowej. W tym samym konkursie brał udział również Dominik Piątek – uczeń klasy piątej. Obu uczestnikom serdecznie gratulujemy kreatywności.

Talentem fotograficznym wykazał się Wojciech Wolniak z klasy 4, który otrzymał wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Jak dbam o swoje zdrowie. Sport i rekreacja w mojej miejscowości”. Swoją pracę zgłosił również Paweł Tuczyński z klasy szóstej. 

Koordynatorem szkolnym konkursów była Barbara Tuczyńska.

Wszystkim uczniom, którzy biorą udział w konkursach gratulujemy wytrwałości i zapału. Jednocześnie zachęcamy pozostałych uczniów do podzielenia się swoimi talentami. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.