Mamy laureatów!

W czerwcu 2021r uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział  w 6. edycji konkursu „List do Taty”. Organizatorem wydarzenia jest  Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Konkurs jest organizowany w okręgach wyborczych senatorów, którzy zgłosili się do udziału w jego przeprowadzeniu. 
Opiekunem konkursu w naszym regionie została pani senator Dorota Czudowska.

Podstawowym celem konkursu, organizowanego co dwa lata od 2011 r., jest propagowanie odpowiedzialnego ojcostwa.  Zadanie uczestników polega na  napisaniu pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata, która może mieć formę listu do ojca. 

Konkurs został oficjalnie rozstrzygnięty! Uczniowie naszej szkoły: Adaś Drozdowski oraz Paweł Tuczyński otrzymali wyróżnienia za swoje prace. Komisja wyróżniła dziewięć prac spośród 43 nadesłanych oraz wybrała jedną zwycięską Serdecznie gratulujmy chłopcom oraz ich tatom.