poniedziałek - 30 stycznia 2023
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 30 stycznia 2023
Najbliższe wolne dni

Maximum przygody i zabawy

W dniach 10 – 12.06.2019r. uczniowie klasy 7b wraz z opiekunami, Panią Dominiką Szumińską i Panem Wiktorem Sawką, wyjechali do Srebrnej Góry.

Pod okiem wykwalifikowanego instruktora wspinaczki i przewodnika sudeckiego, Pana Grzegorza, z wykorzystaniem atestowanego sprzętu, uczniowie mieli możliwość pokonania wielu kilometrów szlakami górskimi. Moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń zapewniły przygotowane atrakcje:

– zjazd z 30-metrowego wiaduktu dawnej kolejki zębatej, który stanowił wprowadzenie w techniki alpinistyczne, cała 19-osobowa grupa wraz z dzielnymi opiekunami przełamała swój lęk i dzielnie zmierzyła się z zadaniem,

– wspinaczka na sztuczną ściankę, podczas której uczniowie poznali wspinaczkowe ABC oraz wspinali się na 30 metrowy most,

– park linowy,

– jazda konna – stanowiła wprowadzenie w podstawowe techniki jeździeckie,

– strzelanie z łuków – podczas której uczniowie poznali jedną z najszlachetniejszych dyscyplin sportowych,

– wyprawa szlakiem sztolni – emocjonująca wycieczka połączona ze zwiedzaniem tuneli i dawnej kopalni srebra,

– turniej mini – golfa,

– gra terenowa – gra o tematyce historyczno – przyrodniczej, przeprowadzona na szlaku pieszym w najbliższej okolicy, podczas której uczniowie m.in. rozpalali ognisko z użyciem krzesiwa i odpowiadali na pytania przygotowane przez przewodnika górskiego.

Wszyscy uczestnicy przeżyli niezwykłą przygodę w górach, z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy. Profesjonalnie przygotowany program dostosowany był do wieku uczniów, a wykwalifikowana kadra zapewniła moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do galerii 🙂