Mikołaj w szkole

Ho, ho! Dzieje się w tej naszej szkole! Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekały najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I – III. Klasy drugie wraz z wychowawcami, kl. 2a z P. Janetą Białek i kl. 2b P. Anetą Wasiluk  aktywnie i manualnie spędziły czas z Mikołajem. Szkolne korytarze i salę gimnastyczną, wypełnili więc uśmiechnięci uczniowie z czerwonymi czapkami na głowie. Chociaż za oknem nie było śniegu, to na sali gimnastycznej panowała niesamowita atmosfera. Uczniowie byli bardzo podekscytowani, dopisywały im świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Zabawy rozpoczęto piosenką „A Mikołaj pędzi” zespołu Fasolki. Potem była sportowa rywalizacja oraz wykonanie, kreatywnych prac na czas. Dzieci pokazały się z jak najlepszej strony, wykazały się wspaniałym kunsztem i sprawnością. Na koniec przebieranie się w strój Mikołaja, pomocników i renifera okazały się pociesznym uwieńczeniem dnia. 

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim, jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Dzięki współpracy niezastąpionych rodziców i nasze pociechy otrzymały wspaniałe prezenty. 6 grudnia był dla całej naszej społeczności szkolnej dniem wyjątkowym, jak co roku wyczekiwanym, bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów. Świętemu Mikołajowi dzieci bardzo dziękują.