PACZKA DLA DZIECIAKA  NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA-kolejna edycja

Szkolny wolontariat „ PODAJ POMOCNĄ DŁOŃ” działający w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Jerzmanowej po raz trzeci włączył się w akcję pod hasłem  „PACZKA DLA DZIECIAKA  NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA”  ORGANIZOWANĄ PRZEZ STOWARZYSZENIE STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIWKO BIAŁACZCE.

Do dnia 2.12.2019r w naszej szkole prowadzona była zbiórka  nowych zabawek, książek, kolorowanek, gier planszowych, klocków i artykułów papierniczych. Każda aktywność ucznia   w wolontariacie odnotowana została w kartach aktywności. Serdecznie dziękujemy wszystkich uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję i zorganizowali niespodziankę dla dzieci przebywających na oddziałach onkologii dziecięcej. 

Koordynatorem akcji w naszej szkole był opiekun wolontariatu – p. Edyta Warowna

Poniżej przedstawiamy protokół z przeprowadzonej akcji