PASOWANIE NA UCZNIA

W środę 23 października 2019 r. odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli a także rodziców.

    Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Jerzmanowa Lesław Golba, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewelina Janusz – Patyk, grupa przedszkolna z ,, Krainy marzeń”  z Jerzmanowej wraz z opiekunami, Rodzice pierwszoklasistów oraz cała Społeczność Szkolna.

   Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci  ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Mariola Tuz.

   W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości i słodkości od koleżanek i kolegów.

   Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.