sobota - 27 listopada 2021
Najbliższe wolne dni
sobota - 27 listopada 2021
Najbliższe wolne dni

Październik miesiącem oszczędzania!

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej od lat funkcjonuje Szkolna Kasa Oszczędności. Cieszy się ona ogromnym powodzeniem, zwłaszcza wśród młodszych uczniów, którzy bardzo chętnie gromadzą oszczędności na swoim koncie. W tym roku szkolnym, 14 października na członków SKO zostali pasowani uczniowie klas pierwszych i drugich. Opiekun SKO, pani Barbara Tuczyńska przybliżyła korzyści z oszczędzania przy pomocy teatrzyka kamishibai „Trzy świnki”. Drobne upominki dla nowych członków kasy ufundował Bank Spółdzielczy. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do działania w Szkolnej Kasie Oszczędności. Życzymy wszystkim, aby odłożyli jak najwięcej środków finansowych na swoich kontach. A przy okazji dobrze się bawili.