Plebiscyt Edukacyjny Szkoła Podstawowa Roku 2022 i Nauczyciel Roku Klas IV – VIII 2022

 Z dumą informujemy, że

Nasza Szkoła oraz nauczyciel klas IV – VIII, Pani Dominika Szumińska, zostali nominowani przez rodziców do nagrody w plebiscycie edukacyjnym Gazety Wrocławskiej. Dzięki Państwa głosom zajęli I miejsce w powiatowym etapie konkursu. Kilka dni temu rozpoczął się drugi, wojewódzki etap. Bierze w nim udział kilkadziesiąt szkół podstawowych i kilkudziesięciu nauczycieli klas IV – VIII, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich powiatach.

Głosowanie potrwa do 13 grudnia, do godz.21.30. Na Gali Edukacyjnej we Wrocławiu nagrodzonych zostanie 5 kolejnych miejsc. Szkoła może wygrać sprzęt RTV o wskazanej przez organizatora plebiscytu wartości.

Chętnych rodziców ZAPRASZAM do głosowania na nas wpisując w wyszukiwarce Plebiscyt Edukacyjny Wojewódzki Finał Gazety Wrocławskiej., wybierając zakładkę Nauczyciel klas IV – VIII i Szkoła Roku lub klikając w link:

PANI DOMINIKA SZUMIŃSKA

https://gazetawroclawska.pl/p/kandydat/dominika-szuminska%2C3251389/?fbclid=IwAR0HEc3u2vP4wVlrLI6MOQ5dHQFeJcIDWc__z13LR2AO1AdtDMZy_SEtn98

lub wysyłając SMS pod numer 7303 o treści WRF.163

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W JERZMANOWEJ

https://gazetawroclawska.pl/p/kandydat/szkola-podstawowa-im-jana-pawla-ii-w-jerzmanowej%2C3250017/

lub wysyłając SMS pod numer 7303 o treści WRS.281

DZIĘKUJEMY za wszystkie głosy i zachęcamy do dalszego głosowania. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego przejdą do ostatniego, ogólnopolskiego etapu Plebiscytu Edukacyjnego i będą reprezentować województwo dolnośląskie.