niedziela - 28 listopada 2021
Najbliższe wolne dni
niedziela - 28 listopada 2021
Najbliższe wolne dni

Powrót do szkoły – rozkład jazdy autobusu szkolnego

W związku z powrotem uczniów klas I – III do nauki stacjonarnej poniżej przypominamy poranne godziny odjazdu autobusów szkolnych z poszczególnych miejscowości:

 

Zofiówka – 7:10

Kurów Mały – 7:25

Smardzów – 7:35

Jaczów szkoła – 7:38

Modła I – 6:50

Modła II – 6:51

Modła III – 6:53

Bądzów I – 7:15

Bądzów II – 7:16

Golowice – 7:19

Bądzów III – 7:25

Kurowice – 6:50

Gaiki I – 7:15

Gaiki II – 7:18

Gaiki III – 7:20

Gaiki szkoła – 7:22

Potoczek – 7:25

Łagoszów Mały – 7:40

Maniów – 7:42