Przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów z grupy “Fuzja”

29 listopada uczniowie klas pierwszych drugich i czwartych uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym w wykonaniu aktorów z grupy “Fuzja”. Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprosiło naszych uczniów do zabytkowych wnętrz Stodoły Kultur, aby mogli pośmiać się razem z Ciocią Jadzią.  

Ciocia Jadzia to ciocia, o jakiej marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić. “Ciocia Jadzia” to ciepły, pełny humoru i zaskakujący spektakl, w którym zobaczyliśmy, prócz tytułowej bohaterki, inne barwne postaci jak Pelagia Rzepa czy Stefan Salceson, Genek Powsinoga.

Przedstawienie w wykonaniu aktorów: : Anny Rozmianiec, Tomasza Rozmianiec, Jakuba Woźniaka, Artura Sosen Klimaszewskiego przeniosło widzów do krainy radości i beztroski. 

TEATR FUZJA – jest poznańskim teatrem alternatywnym. Teatr rozpoczął działalność w 2006 r. Liderami i założycielami są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej.

Dziękujemy paniom z biblioteki publicznej za organizację wydarzenia.