Przedszkolaki i Dzień Pluszowego Misia!

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna przy Szkole Podstawowej w Jerzmanowej oraz biblioteka gminna w Jerzmanowej zorganizowały „misiowe”zajęcia dla wszystkich grup z przedszkola w Jerzmanowej. Przedszkolaki mogły podziwiać wystawę prac nadesłanych na konkurs „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Dzieci wysłuchały fragmentu książki A.A. Milne, wcieliły się w role małych misiów w zabawie ruchowej a także uczestniczyły w różnorodnych innych zadaniach. Mogły ułożyć misia z puzzli, czy wykonać zadania na macie do kodowania. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach. Dziękujemy opiekunkom grup za współpracę i skorzystanie z zaproponowanych działań. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również w taki atrakcyjny sposób będziemy świętować dzień ulubionej maskotki wszystkich dzieci.