RODZINNE WARSZTATY TWORZENIA ŚWIĄTECZNYCH KARTEK

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, z którymi związanych jest wiele starych tradycji, min. wysyłanie kartek z życzeniami drogą pocztową. Dziś wiele osób przesyła życzenia za pomocą najnowszych osiągnięć techniki-telefon, komputer, itp.  ale nie klasa 5c! Dnia 11 grudnia 2019 r. klasa 5C brała udział w rodzinnych warsztatach tworzenia kartek bożonarodzeniowych pod opieką wychowawcy p. Ewy Kaczor.  Spotkanie było okazją do poznania nowej techniki scrapbooking, układania kompozycji z gotowych scrapków czyli elementów wyciętych dziurkaczami i specjalnymi maszynami oraz do miłego spotkania po lekcjach. Uczniowie i ich Mamy wykonali własnoręcznie piękne, niepowtarzalne, unikatowe kartki świąteczne, włożyli w nie dużo pracy, cierpliwości i serca. Adresaci takich kartek będą zachwyceni małymi rękodziełami i zachowają je na długo.