niedziela - 28 listopada 2021
Najbliższe wolne dni
niedziela - 28 listopada 2021
Najbliższe wolne dni

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W DNIU 01 września 2021

Poranny rozkład jazdy autobusu szkolnego ( podczas przejazdu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, maseczki dla uczniów zapewniają rodzice), który będzie obowiązywał podczas roku szkolnego 2021/2022 oraz w dniu 01.09.2021:

AUTOBUS 1:

Zofiówka – 7.00

Łagoszów  Mały – 7.20

Maniów – 7.22

Smardzów – 7.33

Jaczów szkoła – 7.37

AUTOBUS 2:

Bądzów I- 6.50

Bądzów II – 6.52

Golowice – 6.55

Bądzów III – 7.00

Modła – 7.15

Modła II – 7.16

Modła III – 7.18

Jaczów piekarnia – 7.35

AUTOBUS 3:

Kurów Mały – 6.50

Kurowice – 7.05

Gaiki I – 7:25

Gaiki II – 7:28

Gaiki III – 7:30

Gaiki szkoła – 7:32

Potoczek – 7:35

 

Harmonogram autobusu szkolnego po zakończeniu rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022:

 

Bądzów, Golowice – 9.00

Gaiki, Potoczek, Zofiówka – 9.20

Maniów, Kurowice – 9.50

Modła, Łagoszów Mały – 10.15

Kurów Mały – 10.35

Smardzów z Jerzmanowej– 10.45

Przedszkole Jaczów – 10.55

Szkoła Jaczów – 10.58