Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Jerzmanowej

1 września tradycyjnie uczniowie przybyli do szkoły, aby wraz z pierwszym dzwonkiem rozpocząć nowy rok szkolny. Najbardziej zestresowanych pierwszoklasistów przywitały pani dyrektor szkoły Mariola Tuz oraz vicedyrektor, pani Agnieszka Greczyńska-Witkowicz. Ciepłymi słowami powitał ich także Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba, wraz z Przewodniczącym Rady Gminy, panem  Tadeuszem Kozakowskim. Dzieci, oraz ich rodzice poznali wychowawczynie – panią Iwonę Kubicką oraz Anetę Wasiluk. Starsi uczniowie spotkali się ze swoimi nauczycielami w klasach. Tam zostały przypomniane nasady reżimu sanitarnego obowiązujące w szkole. 
Wszyscy stęsknili się już za szkolnymi ławami. I z radością powrócili do kolegów i koleżanek. 
Uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy dużo sukcesów w nowym roku szkolnym.