ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Bal wszystkich i świętych nie mógł odbyć się w dobie pandemii, ale mogliśmy świętować i wspominać naszych przodków w listopadzie.

Odbył się KONKURS WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH zorganizowany przez PARAFIĘ JACZÓW, w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 1-5 i klasy 6-8. W konkursie wzięło udział 50 uczniów z obu szkół naszej gminy. Zostały przysłane piękne prace, w które dzieci włożyły mnóstwo wysiłku, inwencji twórczej, staranności.                                                    Oto laureaci z naszej szkoły:

Kategoria budowla kościoła z klocków lego:

 2 miejsce Maja Wudel z klay 2b

3 miejsce Ryszard Potulicki z klasy 3a

Kategoria budowla kościoła Minecraft:

2 miejsce Nela Worobiew z klasy 3c

3 miejsce Paweł Tuczyński z klasy 5

Kategoria kukiełka świętego na łyżce kuchennej:

1 miejsce Aleksandra Czyż z klasy 1a

2 miejsce Adam Majczak z klasy 5

3 miejsce Michalina Rybka z klasy 1b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, prace były na wysokim poziomie i bardzo ciekawe. Jury składające się z dziesięciu osób z Jaczowa i Jerzmanowej nie miało łatwego wyboru. Nagrody zostały wręczone przy kościele parafialnym w Jaczowie w sali św. Floriana. Dziękujemy wszystkim i zachęcamy do udziału w dalszych konkursach.

                                                           Współorganizator – Grażyna Wyrwas