Sukcesy, sukcesy, sukcesy….

Dobrze wiemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej to wszechstronnie uzdolniona młodzież. Dowodem potwierdzającym naszą wiedzę są wyniki ostatnich konkursów.

Z dumą informujemy, że praca Pawła Tuczyńskiego z klasy III zajęła I miejsce w XIV ogólnopolskim konkursie papieskim Lapbook „Śladami Jana Pawła II po Polsce”. W tymże konkursie Karolinka Król z klasy VI uzyskała wyróżnienie. Gratulujemy!

Szczególnie ważny jest dla nas ogólnopolski konkurs „Książka dotykowa dla każdego”. Od trzech lat bierzemy w nim aktywny udział, ponieważ prace z tego projektu trafiają do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku i służą dzieciom, mającym problemy ze wzrokiem. W tym roku wielki sukces odniosła Kasia Pawłowska z klasy IV, której praca zajęła I miejsce oraz otrzymała nagrodę specjalną dla książek „Wyróżnionych Dotykiem”. W tym samym konkursie Sophie Patyk z klasy IV uzyskała III miejsce.

Niezmiernie cieszy nas również wyróżnienie Emilii Kozłowskiej z klasy IV w ogólnopolskim konkursie dziennikarsko-ekologicznym „Ja, Ty, My” pod patronatem Dziennika Zachodniego, II edycja „Świat wokół mnie”, temat: Woda – źródło i energia życia. Gratulujemy Emilce i wszystkim uczestnikom ciekawych tekstów.

Braliśmy też udział w powiatowym konkursie twórczości literackiej dzieci i młodzieży „Głogów mój dom, moja mała ojczyzna” gdzie Paweł Tuczyński oraz Mikołaj Patyk z klasy VI otrzymali wyróżnienia.

Szkolnym koordynatorem konkursów byłą Barbara Tuczyńska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom wszystkich konkursów i życzymy dalszych sukcesów.