poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni
poniedziałek - 22 kwietnia 2024
Najbliższe wolne dni

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Solidaryzujemy się z osobami dotkniętymi autyzmem i ich rodzinami. W tym dniu powinniśmy wszyscy dać wyraz swojej postawie pełnej akceptacji i zrozumienia dla tego zaburzenia rozwojowego. Dzisiaj każdy może okazać swoją solidarność zakładając coś niebieskiego. Zapraszamy dzieci z naszej szkoły do udziału w tej akcji. Dlatego prosimy aby dzieci 3 kwietnia 2024 przyszły ubrane na niebiesko. Na znak naszej solidarności na pierwszej długiej przerwie na sali gimnastycznej odbędzie się challenge „Zatańczmy zumbę”. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły. Dziś jesteśmy z Wami na niebiesko.