ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2023

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia to już tradycja w naszej szkole. W tym roku święto to przypadało 17 listopada. Nauczyciele matematyki, pani Agnieszka Kogut i pani Joanna Miś, przygotowali dla uczniów klas 4-8 zabawę, która odbywała się podczas przerw między lekcjami. Uczniowie wykonywali zadania utrwalające tabliczkę mnożenia pokonując kolejne stacje zadaniowe, rozmieszczone w różnych częściach korytarza szkolnego. Dzieci musiały wykazać się umiejętnością wykorzystywania TIK, ponieważ zadania zapisane były w formie kodów QR. Dzięki temu uczniowie zdobywali również nowe umiejętności wykorzystania telefonów komórkowych. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, weszło już na stałe do naszego szkolnego kalendarza imprez.