niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni
niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni

Święto Niepodległości

#LaboratoriaPrzyszłości

11 listopada to ważna data w życiu każdego Polaka. Z jakiego powodu? Co świętujemy w tym dniu? O tym wszystkim przypomnieli uczniowie klas ósmych na uroczystym apelu, który odbył się 10 listopada w naszej szkole. Aby godnie uczcić rocznicę  odzyskania niepodległości uczniowie odśpiewali hymn narodowy – realizując w ten sposób projekt “Szkoła do hymnu.”

Fakty z historii naszego kraju uczniowie przypomnieli piosenką oraz krótkimi filmikami. Występy starszych kolegów śpiewem wspomogli młodsi. Uroczystość przygotowały pani Agnieszka Kogut, pani Joanna Miś oraz pani Ewa Kaczor . Wspaniałą dekorację przygotował pani Ewa Kaczor wraz z panem Wojtkiem Zawickim, panią Iwoną Kubicką, panią Małgorzatą Rojek oraz pozostałymi koleżankami ze świetlicy szkolnej. 

Program artystyczny w rzeczowy sposób przypomniał wszystkim najważniejsze daty i fakty związane z utratą a następnie odzyskaniem niepodległości przez Polskę. 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu.

Do nakręcenia filmów posłużył sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.