Święto Szkoły to Święto Dzieci!

29 maja uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej obchodzili Święto Szkoły, które zostało połączone z Dniem Dziecka. Udział w grze terenowej pod hasłem: ”Zdrowo i aktywnie z Janem Pawłem II” okazał się świetną zabawą zarówno dla uczniów jaki i ich opiekunów. Dzięki wsparciu urzędu Gminy Jerzmanowa każde dziecko dostało zdrowy poczęstunek. A drobiazgi ufundowane przez Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną w Legnicy stały się nagrodą dla najlepszej klasy z I-III oraz IV-VIII. Dzięki wsparciu Rady Rodziców dzieci dostały także drożdżówki oraz popcorn. Dziękujemy paniom z biblioteki publicznej za włączenie się w realizację zadania. Mamy nadzieję, że wszystkim tak samo podobały się stacje zadaniowe, a droga przez naszą piękną miejscowość nie była zbyt trudne 🙂  Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom samych uśmiechów i radosnych chwil.