Szkolne jasełka 2022

Grudzień to czas magii i radosnego oczekiwania. W świąteczny klimat wprowadziły nas jasełka szkolne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej pod czujnym okiem opiekunek: pani Grażyny Wyrwas, Mart Tomasik, Iwony Bylińskiej, Beaty Janowskiej, Anety Wasiluk oraz pana Pawła Kantowicza. Odwieczna walka dobra ze złem została pokazana w formie tańca oraz teatru światła i dźwięku. Scenografia wykonana przez panie ze świetlicy szkolnej znakomicie podkreślała klimat przedstawienia. Pan Wójt Gminy Jerzmanowa, Lesław Golba oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kozakowski wręczyli uczniom słodkie podarunki z okazji nadchodzących świąt. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia serdecznie dziękujemy. 

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.