SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III

11 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski, etap szkolny dla uczniów klas I-III, zorganizowany przez panią Janetę Białek. W konkursie wzięło udział 14 uczniów z poszczególnych klas. Dzieci miały możliwość wyboru dwóch wierszy z literatury dziecięcej. Recytację oceniała komisja w składzie panie: Iwona Gorzelańczyk, Agnieszka Piekarska, Iwona Bylińska i Aneta Wasiluk. Członkowie komisji mieli bardzo trudne zadanie do wykonania, bowiem poziom wszystkich wykonawców był bardzo wysoki. Oto wyniki konkursu:

Klasy I

I miejsce Lena Pindel

II miejsce Emilia Zgiep

III miejsce Łucja Dydak

Klasy II

I miejsce Aleksander Worobiew

II miejsce Michalina Rybka

III miejsce Alicja Jaworska

Klasy III

I miejsce Elżbieta Kurczak

II miejsce Patrycja Kowalewska

III miejsce Paweł Górski

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Laureaci miejsc I wezmą udział w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się online.