Targi edukacyjne w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej 2023

Ostatni tydzień marca okazał się szczególnie ważny dla uczniów klas ósmych naszej szkoły. Mieli oni możliwość spotkania się z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych z naszego regionu. Jak co roku, zaszczycili nas swoją obecnością nauczyciele oraz uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół przyrodniczych i Branżowych, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół im. Jana Wyżykowskiego, Liceum Ogólnokształcącego nr I oraz nr II w Głogowie, jak również Zespołu Szkół Miedziowego Centrum Kształcenia Lubin. Uczniowie mieli też możliwość spotkania z przedstawicielami KGHM, którzy przedstawili program klas patronackich największego pracodawcy w regionie.  Mamy nadzieję, że maraton ze szkołami ponadpodstawowymi ułatwi naszym absolwentom wybór ich dalszej drogi edukacyjnej. 

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli do nas przyjechać i poprowadzić zajęcia z doradztwa zawodowego w naszej szkole. Oczywiście, zapraszamy już za rok.