TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ – 8 EDYCJA

W środę 19.10.2022r. Odbył się pierwszy w tym roku turniej piłki ręcznej chłopców z rocznika 2011 i młodszych. To już ósma edycja tych rozgrywek. Małą ligę Handballand, rozpoczął turniej o Puchar Dyrektora SP 12 w Głogowie. W turnieju wzięło udział ponad 80 zawodników z 7 szkół. Chłopcy i jedna dziewczynka z Naszej Szkoły w składzie:

Boczula Zuzanna, Paryż Hubert, Szczypiorowski Mikołaj, Piekarski Marcel, Sawka Franciszek, Gorzelańczyk Aleksander, Marcinkowski Filip, Karawacki Dawid, Malinowski Fabian, Dydak Oliwier, Jan Szablicz, Kowalski Filip p

pokazali charakter i wielkie ❤️ serducho na boisku. Przegrali tylko jeden mecz z gospodarzem wynikiem 8-7 ostatecznie zajmując 3 miejsce w turnieju. Można powiedzieć, że w młodej drużynie jest ogromny potencjał i z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej.???? Mamy apetyt na więcej . Wielkie Gratulacje dla Wszystkich zespołów i trenerów biorących udział w turnieju???.

SP Aslan

SP. 12 w Głogowie

SP. Jerzmanowa

SP. 10 w Głogowie

SP. Przedmoście

SP. 7 w Głogowie

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Radwanicach.