UPOMINEK DLA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Jest to dla naszych pociech i ich dziadków najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, a wzruszenie Babć i Dziadków nie ma końca. To Święto jest dobrą okazją na uświadomienie dziecku wartości relacji rodzinnych. Być może najlepszym sposobem będą odwiedziny i wręczenie własnoręcznie wykonanego prezentu. Z tej okazji uczniowie z klas 3a i 1c wraz z wychowawcami mogli uczestniczyć w kolejnych warsztatach plastycznych, które poprowadziła Pani Ewa Kaczor. Pani Ewa wykonuje piękne, ręcznie robione, jedyne w swoim rodzaju ozdoby i dekoracje i wiele innych cudownych rzeczy, które jako prezenty wywołują zachwyt. Do dyspozycji, maluchy miały materiały wcześniej przygotowane. Dzieci były bardzo zaangażowane, aktywnie i z uwagą wykonywały polecenia prowadzącej. Zajęcia takie rozwijają: postawę twórczą, kształtują kulturę estetyczną, wrażliwość plastyczną, nabywają umiejętności współdziałania w grupie i organizowania sobie pracy, zdobywają twórcze kompetencje poprzez poznawanie różnych technik plastycznych, a także kształtują i wzbudzają szacunek do dziadków. Możliwość własnoręcznego wykonania upominku dla ukochanych osób dostarczyła dzieciom wiele radości. Dwugodzinne zajęcia okazały się bardzo owocne, czego dowodem są wykonane przez małych artystów prace. Mamy nadzieję, że niezwykłe upominki spodobają się Babciom i Dziadkom.

Pani Ewie dziękujemy za dostarczenie pomysłu na prezenty oraz przeprowadzenie warsztatów z rękodzieła.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy:

Dużo zdrowia, mocy śmiechu i słodkości,

samych przyjemności i miłości najbliższych.

Jak najmniej kłopotów i wiele radości!