Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu zawodoznawczego

22 marca uczniowie klasy VIIIa Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej  mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystej gali finałowej V edycji konkursu zawodoznawczego pod honorowym patronatem starosty głogowskiego – Jarosława Dudkowiaka oraz prezydenta miasta Głogowa – Rafaela Rokaszewicza – “Zawodowe drogowskazy”. W murach Teatru Miejskiego w Głogowie, przy udziale znakomitych gości, nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu. Z dumą informujemy, iż Marek Sawicki z klasy VIIIa zajął II miejsce. W konkursie brała też udział uczennica z klasy VII, Oliwia Malczyńska, która również wykonała bardzo ciekawą pracę. Podczas uroczystości uczestnicy wydarzenia mogli poznać wybitnego aktora Andrzeja Chichłowskiego oraz poznać twórczość artysty – Adama Biegańskiego oraz jego żony. 

Koordynatorami szkolnymi konkursu były doradczynie zawodowe: pani Barbara Tuczyńska oraz Aneta Wasiluk. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pasji oraz zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.