Uroczyste wręczenie nagród w Szkole Podstawowej w Jerzmanowej

Ostatnie dni w szkole przed wakacjami to czas podsumowań i nagród. W czwartek, 22 czerwca na uroczystym apelu uczniowie klas czwartych otrzymali zasłużone karty rowerowe oraz kaski ufundowane przez Wójta Gminy Jerzmanowa. O zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego przypomniała pani policjant Monika Ancygier – Szczepańska z KPP w Głogowie.

Wolontariuszom dyplomy wręczyła pani pedagog, Edyta Warowna. Pani Aneta Wasiluk wyróżniła uczennice z koła tanecznego, natomiast pani Barbara Tuczyńska wręczyła nagrody Wzorowym Czytelnikom oraz Mistrzom Oszczędzania.  Za zajęcie II miejsca na etapie krajowym w ogólnopolskim konkursie Wielka Liga Czytelników nagrody odebrali: Lena Bylińska oraz Aleksander Worobiew. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.