UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Nadszedł wytęskniony przez wszystkich – ostatni dzień szkoły! Uczniowie pożegnali szkołę na uroczystym apelu. W tym dniu dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego otrzymali uczniowie klas III. Uczniowie klas ósmych – dyplomy ukończenia szkoły. Tych ostatnich pożegnali koledzy z klas VII. Oni sami zaznaczyli koniec szkoły tradycyjnym podrzuceniem biretów oraz przepięknie wykonanym polonezem. Kwiatów, łez i uśmiechów 

 Nagrodę absolwenta, z rąk przedstawiciela organu prowadzącego, pani Anny Kozakowskiej – Nagi, dostała Wiktora Krawczyk, natomiast pięcioro najlepszych uczniów z klas IV-VIII otrzymało nagrodę edukacyjną Wójta Gminy Jerzmanowa. 

Nagrodzeni zostali również najlepsi absolwenci – sportowcy  oraz poczet sztandarowy, który godnie reprezentował naszą szkołę. 

Pani dyrektor pożegnała także nauczycieli kończących pracę w naszej placówce.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września.