Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

“Rok szkolny 2022/2023 uważam za zamknięty” – takie słowa usłyszeli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej na uroczystym apelu 23 czerwca 2022 r. Zanim padły te długo wyczekiwane słowa swoje nagrody otrzymali najlepsi sportowcy z klas ósmych. Podziękowania otrzymali również uczniowie reprezentujący szkołę w poczcie sztandarowym. Następnie nastąpiło symboliczne przekazanie sztandaru. Pan Wójt Gminy Jerzmanowa, Lesław Golba wręczył nagrody edukacyjne oraz stypendium absolwenckie. Słowa podziękowań do nauczycieli i rodziców skierował też przewodniczący Rady Gminy, Tadeusz Kozakowski. Ze szkołą pożegnała się także przewodnicząca Rady Rodziców, pani Ewelina Patyk. Apel przygotowała pani Madalena Matylek, która wraz z klasą siódmą pożegnała tegorocznych absolwentów. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą świętą a zakończyło wspaniałym polonezem. 

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacjach i do zobaczenia we wrześniu.