niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni
niedziela - 3 grudnia 2023
Najbliższe wolne dni

Warsztaty świąteczne

Czas  Świąt  Bożego  Narodzenia, to okres  różnych  przygotowań. To też czas na wykonywanie ozdób świątecznych. Z tej to okazji 13 grudnia, uczniowie klasy drugiej 2b i 3a wraz z rodzicami uczestniczyli w warsztatach bożenarodzeniowych; które poprowadziła Pani Ewa Kaczor. Działania plastyczne wspierała również P. Aneta Wasiluk. 

Organizatorki warsztatów zapewniły uczestnikom potrzebne materiały plastyczne, niezbędne pomoce, artykuły pasmanteryjne do wykonania ozdoby. Pani Ewa wykonuje piękne, ręcznie robione, jedyne w swoim rodzaju ozdoby, dekoracje i wiele innych cudownych rzeczy, które jako prezenty wywołują zachwyt. I tym razem pomysł wykonania bombki, okazał się trafiony. Twórczość uczestników okazała się bardzo różnorodna i kraeatywna. Dzieci były bardzo zaangażowane, aktywnie i z uwagą wykonywały polecenia prowadzącej. Rodzice niezastąpieni, przygowali poczęstunek i ciepłe napoje, aby w światecznym nastroju spędzić miłe popołudnie.  Zajęcia takie rozwijają: postawę twórczą, kształtują kulturę estetyczną, wrażliwość  plastyczną, nabywają umiejętności współdziałania w grupie i organizowania sobie pracy. To wspaniały moment dla dziecka na spędzenie wspólnych chwil z rodzicami.  

Efekt pracy był rewelacyjny. Dzieci wraz z rodzicami pod kierunkiem prowadzącej, wykonały piękną bombkę decoupage, która niejednemu uczestnikowi przyniosła wielką satysfakcję. Pani Ewie serdecznie dziękujemy!