Wielka Liga Czytelników

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali powiat głogowski na etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników. W kategorii klas I-IV udział w półfinale wojewódzkim wywalczyła drużyna w składzie: Hubert Kaczorek, Nela Worobiew, Zuzanna Boczula. Klasy V-VIII reprezentowali: Martyna Książek, Kacper Pręga i Mateusz Knihnicki. Obie grupy walczyły bardzo dzielnie. Wykazali się znakomitą znajomością wskazanych przez organizatora książek. Z dumą informujemy, że starsza grupa zajęła drugie miejsce! Ich wynik to 140 punktów (przy czym zwycięska szkoła miała 142 punkty). Młodsi uczniowie również poradzili sobie znakomicie – uzyskali szóstą lokatę na dwanaście startujących. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a pytania niezwykle szczegółowe, tym bardziej cieszą osiągnięte wyniki. Dziękujemy Wójtowi Gminy Jerzmanowa za pomoc w organizacji wyjazdy do Wrocławia. Dzięki wsparciu organizacyjnemu organu prowadzącego, mogliśmy skupić się na stronie merytorycznej projektu. Dziękujemy serdecznie rodzicom uczniów, którzy brali udział w konkursie. to ich zaangażowanie pozwoliło osiągnąć takie wysokie lokaty. Uczniom gratulujemy ogromnej wiedzy czytelniczej i życzymy sukcesów w dalszych konkursach.